درباره فولاد عدل امین

اطلاعاتی برای آشنایی بیشتر با ما

شرکت فولاد امین عدل از همان ابتدای امر دستیابی به بازارهای وسیع تر و تبدیل نمودن شرکت به تامین کننده عمده و اصلی انواع محصولات مورد نیاز صنایع تولیدی مختلف کشور را سرلوحه فعالیت خود قرار داده است.

این شرکت با بهره گیری از نیروهای مجرب و با دانش فنی روز فعالیت تخصصی خود را از سال 1384 آغاز نمود. در حال حاضر با ارائه خدمات بازرگانی به کارخانجات فعال و یا در حال تاسیس به یکی از مهمترین تامین کنندگان نیازهای فولادی کارخانجات و تولیدکنندگان صنعتی کشور تبدیل گردیده است.

توسعه صنعت و اقتصاد یک کشور یکی از مهم ترین عواملی است که می تواند استقلال یک کشور و جایگاه آن را در سطح منطقه و جهان مستحکم نماید. برای نیل به یک توسعه پایدار صنعتی شرکت های خصوصی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند و می‌توانند نقش قابل توجهی در افزایش بهره وری و ارتقای فرهنگ مشتری مداری ایفا نمایند. شرکت فولاد امین عدل نیز مجموعه‌ای خصوصی است که با هدف ایجاد یک بنگاه اقتصادی با کادری مجرب و متخصص که بیش از ۲۰ سال تجربه کاری در این خصوص داشته تاسیس گردیده و تلاش خواهد نمود تا وظیفه خود را به عنوان یک مجموعه اقتصادی در راستای صنعت ملی انجام دهد.

مهم ترین ویژگی های ما

تنوع محصولات

طیف وسیعی از فولادهای صنعتی، ساختمانی، لوله های صنعتی و ... را برای صنایع مختلف تأمین می نماییم.

پرداخت اعتباری

برای پرداخت مبلغ سفارش هایی که ثبت می کنید، علاوه بر پرداخت نقدی هنگام تحویل، می توانید با استفاده از روش پرداخت اعتباری نیز اقدام کنید.

تأمین فولاد صنایع و کارخانه ها

یکی از مهم ترین تامین کنندگان نیازهای فولادی کارخانجات و تولیدکنندگان صنعتی کشور هستیم.

ارسال به سراسر کشور

سفارش های مختلف مشتریان را در سراسر کشور تأمین و با ارسال به موقع، نیازشان را برطرف می کنیم.